Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Lekcija
1.ned.
G0907(PLK)

Tabunova Tatjana
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lekcija
Viļumsone Inga
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
2.2.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1.
Tabunova Tatjana
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs
1 gr.
Čivžele Olga
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Lekcija
Mozga Ivars
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Lekcija
G0907(PLK)

Vītols Gatis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Lekcija
Gailums Aleksandrs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
2.2.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
2.1.
Tabunova Tatjana
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs
1 gr.
Čivžele Olga
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
1 gr.
1.2.
Gailums Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
2 gr.
Kviesis Armands
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lekcija
G0907(PLK)

Šmits Ingus
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
2 gr.
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Kozele Ilze
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
1.1.
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0907(PLK)

Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Justovičs Gatis, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I C Lekcija
06.09.2017
G0907(PLK)

Alksne Inta, Ozola Inta, Justovičs Gatis, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
2 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
1.2.
Tabunova Tatjana
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi
1 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs
2 gr.
Čivžele Olga
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi
2 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Kozele Ilze
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0907(PLK)

Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Justovičs Gatis, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I C Lekcija
06.09.2017
G0907(PLK)

Alksne Inta, Ozola Inta, Justovičs Gatis, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
1 gr.
Kviesis Armands
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
2.2.
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
2 gr.
2.1.
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
1.1.
Tabunova Tatjana
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs
2 gr.
Čivžele Olga
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
1 gr.
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
2.1.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Lekcija
G0907(PLK)

Zacepins Aleksejs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
1 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
2 gr.
2.2.
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi
3.gr.
Būmanis Nikolajs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
2.1.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
3.gr.
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
3.gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.2.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
3.gr.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2