Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MatZ1005 Ievads studijās Bp Lekcija
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi
1.2.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
Leikums Leonards
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lekcija
Magaznieks Jānis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MatZ1005 Ievads studijās Bp Lekcija
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Lekcija
2.ned.
Kozele Ilze
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi
1.ned.
1.2.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
1.ned.
Ābele Jānis
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
2.ned.
Ābele Jānis
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Prakt.darbi
Leikums Leonards
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija
Kūliņš Laimonis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
1.ned.
Briede Baiba
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
2.ned.
Briede Baiba
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija
1.ned.
Kūliņš Laimonis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija
2.ned.
Miončinskis Ulvis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
ValoP295 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Lekcija
Būmanis Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Lekcija
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija
Miončinskis Ulvis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
ValoP295 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Prakt.darbi
2.ned.
Būmanis Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Lab.darbi
1.ned.
Būmanis Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Prakt.darbi
2.ned.
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Lekcija
1.ned.
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
13.30-14.15 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi
1.1.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
04.09.2017
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Vītols Jānis, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi
1.ned.
1.1.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Prakt.darbi
Magaznieks Jānis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
04.09.2017
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Vītols Jānis, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lab.darbi
Magaznieks Jānis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11