Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZ1005 Ievads studijās Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Leikums Leonards 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
09.30-10.15 |
MatZ1005 Ievads studijās Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Kozele Ilze 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ābele Jānis 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ābele Jānis 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Leikums Leonards 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
10.30-11.15 |
MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Kūliņš Laimonis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Briede Baiba 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Briede Baiba 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
11.30-12.15 |
MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Kūliņš Laimonis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ValoP295 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Būmanis Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
12.30-13.15 |
MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ValoP295 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Būmanis Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Būmanis Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
13.30-14.15 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
14.30-15.15 |
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija 04.09.2017 G0506(PLK) G0507(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) G0507(PLK) Vītols Jānis, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
15.30-16.15 |
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija 04.09.2017 G0506(PLK) G0507(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) G0507(PLK) Vītols Jānis, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |