Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
1, 2 gr.
Karlsons Uldis
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
Čakste Ilze, Kūka Māra
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.
Bērziņa Laima
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lekcija
1, 2 gr.
Kūka Māra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Vircava Ilze
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
1, 2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Bērziņš Andris
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
2 gr.
Brizga Dace
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
Čakste Ilze, Kūka Māra
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.
Bērziņa Laima
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lekcija
1, 2 gr.
Kūka Māra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Vircava Ilze
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
1, 2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Bērziņš Andris
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
08.09.2017
Gaile Zinta
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
15.09.2017
Gaile Zinta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
Markevics Māris, Anškins Andis, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-10.09.2017
Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Ozola Inta, Anškins Andis, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apše Jana
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Melngalvis Indulis
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
Kūka Māra, Čakste Ilze
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
1, 2 gr.
Naglis-Liepa Kaspars
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
1, 2 gr.
Abramenko Kaspars
zāle. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
08.09.2017
Gaile Zinta
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
15.09.2017
Gaile Zinta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
Markevics Māris, Anškins Andis, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-10.09.2017
Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Ozola Inta, Anškins Andis, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apše Jana
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Melngalvis Indulis
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
Kūka Māra, Čakste Ilze
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
1 gr.
Naglis-Liepa Kaspars
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
Abramenko Kaspars
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.
Abramenko Kaspars
zāle. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
08.09.2017
Gaile Zinta
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
15.09.2017
Gaile Zinta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
2 gr.
Naglis-Liepa Kaspars
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
1 gr.
Brizga Dace
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
08.09.2017
Gaile Zinta
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
15.09.2017
Gaile Zinta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Biol1015 Biometrija Bt Lekcija
1, 2 gr.
Paura Līga
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lekcija
1, 2 gr.
Pētersons Gunārs
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Melngalvis Indulis
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
13.09.2017
Gaile Zinta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apše Jana
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
Abramenko Kaspars
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
2.2.
Keišs Oskars
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1.
Keišs Oskars
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Bērziņa Laima
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Paura Līga
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Melngalvis Indulis
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
13.09.2017
Gaile Zinta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apše Jana
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
2.2.
Keišs Oskars
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1.
Keišs Oskars
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Bērziņa Laima
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Paura Līga
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
13.09.2017
Gaile Zinta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
13.09.2017
Gaile Zinta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2