Atpakaļ

G0105 Ekonomika Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1g 2g
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon1012 Mikroekonomika A Lekcija
Kizika Baiba
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi
2g gr.
Kizika Baiba
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi
1g gr.
Jurevica Aija
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
1g gr.
30.10.2017-26.12.2017
Dāboliņa Jolanta
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
1g gr.
04.09.2017-29.10.2017
Sivicka Irina
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
2.ned.
Sudārs Ritvars
zāle. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 Ekon1012 Mikroekonomika A Lekcija
Kizika Baiba
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi
2g gr.
Kizika Baiba
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi
1g gr.
Jurevica Aija
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
1g gr.
30.10.2017-26.12.2017
Dāboliņa Jolanta
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi
2g gr.
1.ned.
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
1g gr.
04.09.2017-29.10.2017
Sivicka Irina
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
Sudārs Ritvars
zāle. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 Soci2036 Socioloģija A Lekcija
G0112(PLK)

Kronberga Ginta
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi
2g gr.
Jurevica Aija
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi
1g gr.
Kizika Baiba
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija
30.10.2017-26.12.2017
Dāboliņa Jolanta
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Sivicka Irina
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Lekcija
G0112(PLK)

Urtāne Rasma
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Lekcija
02.10.2017-26.12.2017
Jurevica Aija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Lekcija
04.09.2017-30.09.2017
Dobele Aina
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi
2g gr.
Jurevica Aija
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi
1g gr.
Kizika Baiba
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija
30.10.2017-26.12.2017
Dāboliņa Jolanta
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Sivicka Irina
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Filz1025 Filozofija A Seminārs
1g gr.
Brāzma Gunārs
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Prakt.darbi
2g gr.
G0112(PLK)

Urtāne Rasma
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 SpoZ1001 Sports I C Lekcija
05.09.2017
G0807(PLK)
G0816(PLK)
G0112(PLK)

Cīrule Marina, Ozola Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0807(PLK)
G0816(PLK)
G0112(PLK)

Cīrule Marina, Valainis Viktors, Markevics Māris, Ozola Inta, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
2g gr.
04.09.2017-29.10.2017
Sivicka Irina
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi
1g gr.
1.ned.
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
2g gr.
30.10.2017-26.12.2017
Dāboliņa Jolanta
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Prakt.darbi
1g gr.
Urtāne Rasma
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Filz1025 Filozofija A Seminārs
2g gr.
Brāzma Gunārs
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija
G0112(PLK)

Ozoliņa Vija
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
SpoZ1001 Sports I C Lekcija
05.09.2017
G0807(PLK)
G0816(PLK)
G0112(PLK)

Cīrule Marina, Ozola Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0807(PLK)
G0816(PLK)
G0112(PLK)

Cīrule Marina, Valainis Viktors, Markevics Māris, Ozola Inta, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
2g gr.
04.09.2017-29.10.2017
Sivicka Irina
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi
2g gr.
30.10.2017-26.12.2017
Dāboliņa Jolanta
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 Soci2036 Socioloģija A Seminārs
2g gr.
Kronberga Ginta
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi
1g gr.
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Filz1025 Filozofija A Lekcija
Brāzma Gunārs
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Soci2036 Socioloģija A Seminārs
1g gr.
Kronberga Ginta
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi
2g gr.
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11