Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Kizika Baiba, Tetere Vineta 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kizika Baiba, Tetere Vineta 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-29.10.2017 Sivicka Irina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 30.10.2017-26.12.2017 Dāboliņa Jolanta 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Sudārs Ritvars zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
09.30-10.15 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Kizika Baiba, Tetere Vineta 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kizika Baiba, Tetere Vineta 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-29.10.2017 Sivicka Irina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 30.10.2017-26.12.2017 Dāboliņa Jolanta 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi 2g gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Sudārs Ritvars zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
Soci2036 Socioloģija A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0112(PLK) Kronberga Ginta 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kizika Baiba, Tetere Vineta 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 04.09.2017-29.10.2017 Sivicka Irina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 30.10.2017-26.12.2017 Dāboliņa Jolanta 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0112(PLK) Urtāne Rasma 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Lekcija 02.10.2017-26.12.2017 Jurevica Aija 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Lekcija 04.09.2017-30.09.2017 Dobele Aina 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kizika Baiba, Tetere Vineta 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 04.09.2017-29.10.2017 Sivicka Irina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 30.10.2017-26.12.2017 Dāboliņa Jolanta 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 G0112(PLK) Urtāne Rasma 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Filz1025 Filozofija A Seminārs 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Vuguls Juris, Brāzma Gunārs 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
12.30-13.15 |
SpoZ1001 Sports I C Lekcija 05.09.2017 G0112(PLK) G0807(PLK) G0816(PLK) Cīrule Marina, Ozola Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0112(PLK) G0807(PLK) G0816(PLK) Cīrule Marina, Valainis Viktors, Markevics Māris, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 30.10.2017-26.12.2017 Dāboliņa Jolanta 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-29.10.2017 Sivicka Irina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi 1g gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Urtāne Rasma 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Filz1025 Filozofija A Seminārs 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Brāzma Gunārs, Vuguls Juris 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
13.30-14.15 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0112(PLK) Ozoliņa Vija 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sports I C Lekcija 05.09.2017 G0112(PLK) G0807(PLK) G0816(PLK) Cīrule Marina, Ozola Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0112(PLK) G0807(PLK) G0816(PLK) Cīrule Marina, Valainis Viktors, Markevics Māris, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 30.10.2017-26.12.2017 Dāboliņa Jolanta 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-29.10.2017 Sivicka Irina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
14.30-15.15 |
Soci2036 Socioloģija A Seminārs 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kronberga Ginta 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Filz1025 Filozofija A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Brāzma Gunārs, Vuguls Juris 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Soci2036 Socioloģija A Seminārs 1g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kronberga Ginta 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 2g gr. 04.09.2017-26.12.2017 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |