Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Fizi2017 Fizika I Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Zeltiņa Rūta 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Paura Andrejs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Mozga Ivars 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Vītols Gatis 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Čevere Rudīte 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Viļumsone Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Šmits Ingus 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Sergejeva Natālija 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
Fizi2017 Fizika I Bt Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2017 Fizika I Bt Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Gajevskis Antons 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2017 Fizika I Bt Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 06.09.2017 G0903(PLK) Anškins Andis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 07.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Smirnova Jekaterina 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 06.09.2017 G0903(PLK) Anškins Andis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 07.09.2017-26.12.2017 G0903(PLK) Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Čevere Rudīte 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 4. grupa G0903(PLK) Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |