Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kozinda Oskars B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Vekšins Armands, Eihvalde Evija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija 1, 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija 1, 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Drevinska Kristīne F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Keidāne Dace F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Mālniece Aija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Keidāne Dace F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Mālniece Aija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr Dūrītis Ilmārs A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Mālniece Aija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Eihvalde Evija, Vekšins Armands B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr. Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr Dūrītis Ilmārs A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Eihvalde Evija, Vekšins Armands B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Stankeviča Dace, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr Dūrītis Ilmārs A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Eihvalde Evija, Vekšins Armands B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr. Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Stankeviča Dace, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Eihvalde Evija, Vekšins Armands B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr. Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Stankeviča Dace, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr. Lūsis Ivars A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr. Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Stankeviča Dace, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr. Lūsis Ivars A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
17.30-18.15 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Stankeviča Dace, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |