Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2. gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Mālniece Aija, Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1.gr., 1.1.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Stankeviča Dace A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.2.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Gatiņa Linda A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čerņevskis Rihards, Kovaļčuka Līga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-29.10.2017 Zolova Alīna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Liepa Kristīne F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2. gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Mālniece Aija, Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1.gr., 1.1.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Stankeviča Dace A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.2.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Gatiņa Linda A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-29.10.2017 Zolova Alīna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Liepa Kristīne F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2. gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Seminārs 4-EN gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 1.2.gr. 7 ned Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.2.1.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Gatiņa Linda A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-29.10.2017 7 ned Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Liepa Kristīne F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. 15 ned Baltkājs Jānis B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čerņevskis Rihards, Kovaļčuka Līga B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 1.2.gr. 7 ned Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.2.1.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Stankeviča Dace A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 2.2.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.2.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 7.sem.1.2.2.gr. Gatiņa Linda, Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Gatiņa Linda A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-29.10.2017 7 ned Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Liepa Kristīne F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. 15 ned Baltkājs Jānis B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 1.2.gr. 7 ned Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.2.1.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1.,1.1.2.gr. Mālniece Aija, Vekšins Armands A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Ansonska Santa, Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Stankeviča Dace A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 2.2.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 2.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 1.1.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Baltkājs Jānis B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.1.1.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-29.10.2017 7 ned Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 30.10.2017-26.12.2017 Liepa Kristīne F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. 15 ned Baltkājs Jānis B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1., 2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1.,1.1.2.gr. Mālniece Aija, Vekšins Armands A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 2.2.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 2.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 1.1.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 15 ned Baltkājs Jānis B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.1.1.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Ansonska Santa B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Seminārs 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kovaļčuka Līga, Čerņevskis Rihards B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1., 2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.1.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 2.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 1.1.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 15 ned Baltkājs Jānis B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.1.1.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gorbačevska Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete, Drevinska Kristīne A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Ansonska Santa B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Zolova Alīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija 1, 2 gr. 30.10.2017-24.12.2017 Liepa Kristīne F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1., 2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. 15 ned Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.1.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1., 2.2.gr. Mālniece Aija, Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 2.1.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 15 ned Baltkājs Jānis B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 2.1.gr. F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
16.30-16.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||||
16.30-17.15 |
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Seminārs 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete, Drevinska Kristīne A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Seminārs 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete, Drevinska Kristīne A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Zolova Alīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija 1, 2 gr. 30.10.2017-24.12.2017 Liepa Kristīne F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 1.1.2.gr. Liepa Kristīne F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1., 2.2.gr. Mālniece Aija, Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 2.1.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 2.1.gr. F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
17.30-18.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 2.1.gr. 7 ned Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 2.1.gr. F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |