Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Tetere Vineta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kondratjeva Jevgēnija, Plivča Alma A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Tetere Vineta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Plivča Alma, Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Plivča Alma, Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
15.30-16.15 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija 4-EN gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gailis Jānis A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gailis Jānis A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
17.30-18.15 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |