Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Kanceviča Liene 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4057 Elektroapgādes tehnoloģijas Bp Lekcija Eneapg a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
09.30-10.15 |
ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Kanceviča Liene 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Kanceviča Liene 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4057 Elektroapgādes tehnoloģijas Bp Prakt.darbi Eneapg a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
10.30-11.15 |
ETeh3024 Elektroiekārtu ekspluatācija Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Plūme Imants 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Lekcija Eneapg a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4022 Alternatīvā enerģētika un energoekonomika II Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Laizāns Aigars 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
ETeh3024 Elektroiekārtu ekspluatācija Bp Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Plūme Imants 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Lekcija Eneapg a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Šnīders Andris 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Prakt.darbi Eneapg a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Šnīders Andris 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Šnīders Andris 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
14.30-15.15 |
InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
15.30-16.15 |
InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
TraZ3018 Loģistikas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0402(PLK) Birzietis Gints 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
18.30-19.15 |
TraZ3018 Loģistikas pamati Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0402(PLK) Birzietis Gints 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |