Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4051 Metālapstrāde II A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Lāceklis-Bertmanis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Kanaška Daina 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Gajevskis Antons, Pelēce Ilze 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2034 Matemātika III A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0413(PLK) G0412(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Sergejeva Natālija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Kanaška Daina 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Kanaška Daina 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 04.09.2017-29.10.2017 Sergejeva Natālija 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 30.10.2017-24.12.2017 Sergejeva Natālija 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0413(PLK) Kanceviča Liene 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 04.09.2017-29.10.2017 1.1. Galoburda Aleksandrs 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 30.10.2017-26.12.2017 1.1. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0413(PLK) Kanceviča Liene 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Fizika II A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4051 Metālapstrāde II A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Lāceklis-Bertmanis Jānis 214. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kanaška Daina 207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 04.09.2017-29.10.2017 1.1. Galoburda Aleksandrs 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 30.10.2017-26.12.2017 1.1. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Fizika II A Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Sergejeva Natālija 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kanaška Daina 207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 04.09.2017-29.10.2017 1.2. Galoburda Aleksandrs 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 30.10.2017-26.12.2017 1.2. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
13.30-14.15 |
Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4051 Metālapstrāde II A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Lāceklis-Bertmanis Jānis 214. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 04.09.2017-29.10.2017 1.2. Galoburda Aleksandrs 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 30.10.2017-26.12.2017 1.2. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana C Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana C Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0215(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4043 Datorprojektēšana C Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss (kontaktnodarbība) G0412(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Nulle Imants 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Sergejeva Natālija 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III C Lekcija 07.09.2017 G0412(PLK) G0413(PLK) Paegle Anželika, Justovičs Gatis, Šillere Līvija, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0413(PLK) G0412(PLK) Valainis Viktors, Šillere Līvija, Justovičs Gatis, Paegle Anželika zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana C Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4043 Datorprojektēšana C Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss (kontaktnodarbība) G0412(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Nulle Imants 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0412(PLK) Urtāne Rasma 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD C Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) G0418(PLK) Dukulis Ilmārs 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ2001 Sports III C Lekcija 07.09.2017 G0412(PLK) G0413(PLK) Paegle Anželika, Justovičs Gatis, Šillere Līvija, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0413(PLK) G0412(PLK) Valainis Viktors, Šillere Līvija, Justovičs Gatis, Paegle Anželika zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika C Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Urtāne Rasma 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD C Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0413(PLK) G0412(PLK) G0418(PLK) Dukulis Ilmārs 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 04.09.2017-29.10.2017 1.3. Galoburda Aleksandrs 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 30.10.2017-24.12.2017 1.3. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika C Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana C Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0412(PLK) G0413(PLK) G0703(PLK) Bolšteins Juris 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas C Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0413(PLK) Gailis Māris 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
TraZ3018 Loģistikas pamati C Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0412(PLK) Birzietis Gints 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 04.09.2017-29.10.2017 1.3. Galoburda Aleksandrs 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 30.10.2017-24.12.2017 1.3. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
18.30-19.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana C Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0412(PLK) G0413(PLK) G0703(PLK) Bolšteins Juris 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas C Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0413(PLK) Gailis Māris 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
TraZ3018 Loģistikas pamati C Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0412(PLK) Birzietis Gints 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
19.30-20.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana C Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0413(PLK) G0412(PLK) G0703(PLK) Bolšteins Juris 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |