Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Kairiša Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Jonkus Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Kairiša Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Jonkus Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Kairiša Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Jonkus Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Jonkus Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0105(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0105(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |