Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Jonkus Daina 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Kizika Baiba 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Proškina Līga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-26.11.2017 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Izvēles kurss Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Kizika Baiba 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Proškina Līga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-26.11.2017 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Izvēles kurss Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Kizika Baiba 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Proškina Līga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-26.11.2017 1.1. Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-26.11.2017 1.2. Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Kizika Baiba 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Proškina Līga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-26.11.2017 1.2. Stanka Terēze 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.09.2017-26.11.2017 1.1. Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
12.30-13.15 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-06.11.2017-26.12.2017 Proškina Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Izvēles kurss Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Kizika Baiba 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-06.11.2017-26.12.2017 Proškina Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Izvēles kurss Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Kizika Baiba 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-06.11.2017-26.12.2017 Proškina Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0105(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-06.11.2017-26.12.2017 Proškina Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0105(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |