Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Skrupska Dace 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Mangalis Māris 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 16.10.2017-26.12.2017 Palabinskis Jānis 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Izvēles kurss Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Skrupska Dace 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.09.2017-12.11.2017 Leibus Inguna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 13.11.2017-26.12.2017 Tetere Vineta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Izvēles kurss Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Lopk a.prg. 20.11.2017-26.12.2017 Tetere Vineta 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Lopk a.prg. 04.09.2017-19.11.2017 Leibus Inguna 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 04.09.2017-08.10.2017 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 09.10.2017-26.12.2017 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Lopk, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Lopk, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Lopk, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Lopk a.prg. 20.11.2017-26.12.2017 Tetere Vineta 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Lopk a.prg. 04.09.2017-19.11.2017 Leibus Inguna 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 04.09.2017-08.10.2017 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 09.10.2017-26.12.2017 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Lopk, Lauk a.prg. 04.09.2017-15.10.2017 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Lopk, Lauk a.prg. 16.10.2017-10.12.2017 Liepniece Marta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi Darz, Lopk, Lauk a.prg. 11.12.2017-26.12.2017 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0703(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0703(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0703(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0703(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.09.2017-29.10.2017 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0105(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Uzne.1.1., Lopk. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0105(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 30.10.2017-26.12.2017 Uzne.1.1., Lopk. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |